Podkładki pod myszkę


Podkładki pod myszkę są doskonałym nośnikiem reklamy, praktycznym gadżetem i wspaniałym upominkiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych wersji tego wspaniałego upominku.

Wyróżnione i najczęściej zamawiane:

ZGRZEWANE DWUWARSTWOWE

Charakteryzują się tym, że warstwa pianki PCV jest zgrzana razem z warstwą wierzchniej folii, na której wykonujemy nadruk w pełnym kolorze CMYK lub PANTONE (offset UV). W tej wersji grafika dochodzi do krawędzi podkładki, a sama podkładka zbudowana jest z 2 warst. Warstwa spodnia maty to specjalna, spieniona pianka PCV o grubości 1,2 mm w kolorze jasnoszarym, która, sprawia, że mata nie ślizga się. W ofercie podkładki w dowolnym kształcie i rozmiarze. Minimalne zamówienie możemy zrealizować od 100 sztuk.


Z KALENDARZEM

Bardzo praktyczna wersja kalendarza- zawsze pod ręką. Wystarczy odchylić wierzchnią folię podkładki, aby napisać notatkę przy dacie. Standardowo w kalendarzu jest 12 kart z kalendarium, ale można zwiększyć tą ilość do 20 kartek i resztę przeznaczyć na notatki. Oferujemy uniwersalne kalendarium według naszego wzoru lub w pełni indywidualny projekt dla każdego miesiąca.


ERGONOMICZNE Z PODPÓRKĄ POD NADGARSTEK

Jest to podkładka pod mysz ze specjalnie wyprofilowanym wkładem żelowym w miejscu nadgarstka. Podpórka niweluje ucisk nerwów oraz naczyń krwionośnych dłoni, zapewnia komfort podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Stosowanie podkładki pełni bardzo ważną rolę w profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka, a także innych schorzeń kończyn górnych, wynikających z długotrwałej pracy przy komputerze. Podpórka pod nadgarstek pokryta folią zamsz (kolor czarny, granatowy, zielony i ciemny czerwony)

Galeria


Spodobał Ci się ten produkt?

Nie wahaj się z nami skontaktować już teraz.

Zapytaj o cenę

Copyright © 2020 media eR