Długopisy z Twoim logo


Długopisy są znanym i popularnym nośnikiem reklamy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę najpularniejszych długopisów zarówno metalowych jak i plastkowych czy ECO. W galerii poniżej pokazaliśmy tylko wybrane modele oraz zestawy. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.

Wyróżnione i najczęściej zamawiane:

TOUCH WRITER

Touch Writer tradycyjny długopis, a zarazem precyzyjne narzędzie pozwalające na efektowną i szybką pracę na wszystkich urządzeniach mobilnych smartfonach, tabletach wyposażonych w ekran dotykowy. Logo grawerowane.


COSMO

Przedstawiciel bogatej kolekcjii Millenium. Standardowy długopis o prostej konstrukcji, posiada dwa ringi w dolnej części korpusu. Długopis COSMO posiada dużą powierzchnię znakowania. Aktualnie najpopularniejszy model długopisu. Logo grawerowane.

Z NADRUKIEM

Długopisy z nadrukiem dostępne także w zestawach idealnie nadających się na upominek dla pracowników czy Klientów. Jedne z najbardziej popularnych gadżetów firmowych z logotypem.. Długopisy reklamowe umożliwiają szybki i trafny wybór upominku dla pracownika lub klienta. Poza tym, to sprawdzony i praktyczny upominek sygnowany marką. Technika tamponodruku zapewnia trwały nadruk. Ważnym atutem długopisów z nadrukiem jest ich stosunkowo niska cena, co pozwala na zastosowanie ich jako artykułu masowego, przeznaczonego do dystrybucji w dużych ilościach . Proponowana przez nas kolekcja długopisów reklamowych wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorystyczną .

Galeria


Spodobał Ci się ten produkt?

Nie wahaj się z nami skontaktować już teraz.

Zapytaj o cenę

Copyright © 2020 media eR